Ответы 1
Объяснение:
Ок, ось п'ять речень з використанням однорідних членів речення, узагальнюючих слів і відокремлених членів речення в творах Остапа Вишні:
"Будинок був старий, величезний і занедбаний." - У цьому реченні маємо однорідні прикметники "старий", "величезний" і "занедбаний", які характеризують і описують будинок. Вони вказують на одну властивість з різними атрибутами.
"Він був мудрий, досвідчений мисливець і відомий в своєму селі." - В цьому реченні ми бачимо однорідні іменники "мисливець" і "відомий", які описують головного героя як людину, яка є і мисливцем, і відомою фігурою у своєму селі.
"Дощі, вітер і холод - ось часті супутники зимових днів." - Тут узагальнююче слово "ось" вказує на перелік супутників зимових днів, які є однорідними іменниками: "дощі", "вітер" і "холод".
"Розв'язанням проблеми може стати або компроміс, або погодження." - У цьому реченні маємо однорідні іменники "компроміс" і "погодження", які представляють дві можливі альтернативи як розв'язання проблеми.
"Приходять дні, коли ти втомлюєшся, роздратовуєшся, і все здається безнадійним." - У цьому реченні однорідні дієслова "втомлюєшся", "роздратовуєшся" використовуються для опису стану, коли все здається безнадійним.
Однорідні члени речення - це слова, словосполучення або речення, які мають однакову граматичну форму і виконують однакову функцію в реченні. Узагальнюючі слова допомагають зібрати під одним заголовком різні об'єкти або ідеї. Відокремлені члени речення, такі як прикметники, дієслова або іменники, розділені комами, використовуються для розширення інформації чи надання додаткових деталей.
ответы на свои вопросы
вопросы?