Ответы 2
1. Литература Тобольской губернии 19 века:
Литература Тобольской губернии в 19 веке характеризувалася розквітом культурного життя, що сприяло розвитку літературних напрямків того часу. Основні напрямки в мистецтві включали:
- Романтизм: романтичні ідеали проявлялися в поезії, прозі та драматургії. Прикладом може бути П.А. Вяземський, який був представником романтичного напряму.
- Реалізм: художній напрям, що прагнув відобразити реальність без ідеалізації. Він проголосився в творчості таких письменників, як П.А. Словцов.
- Фольклоризм: інтерес до фольклорних традицій та народної пісні виявлявся в багатьох творах літераторів Тобольської губернії.
2. Литературно-музичний кружок А.А. Алябьева:
Литературно-музичний кружок А.А. Алябьева був творчим об'єднанням в Тобольській губернії в 19 столітті. Алябьев, російський композитор і музикознавець, організував цей кружок з метою підтримки талановитих молодих людей у розвитку літератури та музики.
У кружку проводилися зустрічі, читання та обговорення творів, організовувалися виступи молодих авторів та музикантів. Кружок сприяв виробленню творчого потенціалу учасників і сприяв розвитку культурного життя в регіоні.
3. П.А. Словцов:
Петро Андрійович Словцов (1827-1902) був російським письменником та драматургом. Його творчі
сть була пов'язана з реалістичним напрямом літератури.
Основні произведения П.А. Словцова:
- "Сибиряки" (1861): роман, що розповідає про життя сибірських кріпаків і проблеми, з якими вони стикалися. Роман детально висвітлює соціальні нерівності та пригнічення.
- "К Сибири" (1867): ода, присвячена Сибірському краю. Тема відданості і прекрасного образу Сибірі висвітлюється у вірші.
Отрывок из оды "К Сибири":
"Сибирь! – твоих дум чудный свет,
Как лик из неба нисходит,
Как быстрый миг, как сладкий сон,
Как ласточка ты исчезнешь..."
4. П.П. Ершов:
Петро Павлович Ершов (1815-1869) був російським поетом і письменником, відомим своєю казкою "Конёк-Горбунок".
Творчість П.П. Ершова була пов'язана з фольклорними мотивами і народними казками. Його найвідомішою роботою є "Конёк-Горбунок", яка стала класичною казкою російської літератури.
5. Драматургічні произведения П.П. Ершова:
- "Конёк-Горбунок": казка, що розповідає про пригоди хитрого кінька Конька-Горбунка. Основні персонажі: Коньк-Горбунок, купець, багатир, цар. Казка має яскраву композицію та фольклорний колорит.
6. Поэма "Сузге":
"Сузге" - поэма П.П. Ершова, яка відноситься до жанру народної епічної поезії. Вона розповідає про героїчні вчинки казацького полковника Івана Сузги, який боровся проти кири
лиці, що ставала загрозою для козацької волі.
У поемі "Сузге" повествование ведеться від імені народу, представляючи героїчний образ Сузги як символ боротьби за свободу та незалежність.
7. Педагогічна діяльність П.П. Ершова:
П.П. Ершов також відомий своєю педагогічною діяльністю. Він був викладачем російської мови та літератури у Тобольському гімназії.
Ершов вважав освіту важливим чинником розвитку суспільства і прагнув надати своїм учням глибокі знання. Він також стимулював їх до творчості і власного самовираження.
8. Произведения Ф.М. Достоевского та А.П. Чехова про наш край:
- Ф.М. Достоєвський: "Злочин і кара" (1866), "Брати Карамазови" (1880). Тема: психологічний аналіз людської натури, проблеми моралі та віри.
- А.П. Чехов: "На дне" (1902), "Чайка" (1896). Тема: життя та проблеми російської суспільної еліти, пошук змісту життя, моральні дилеми.
9. Сибір у поезії К. Бальмонта:
К. Бальмонт (1867-1942) - поет серебряного века, часто відображав в своїх віршах красу і географію Сибіру. Він використовував різноманітні поетичні прийоми та методи для передачі географічного колориту Сибіру, його природного багатства та просторів.
10. Произведение О. Ожгибесовой "Летят к нам души декабристов":
"Летят к нам души декабристов" - вірш О. Ожгибесової, який висвітлює тему пам'яті та
Ответ:
1. Литература Тобольской губернии 19 века была представлена различными направлениями, такими как романтизм, классицизм, реализм. Основные направления в искусстве включали живопись, музыку, литературу и театр. Литературно-музыкальный кружок А.А. Алябьева был организован в Тобольске в 1840-х годах и собирал в себе талантливых музыкантов и поэтов, которые создавали музыкальные композиции и стихотворения.
2. Павел Андреевич Словцов был русским поэтом и писателем, жившим в 19 веке. Он писал стихи, прозу, драматургию. Его основные произведения включают «Стихотворения» (1857), «Поэмы» (1860), «Драматические произведения» (1861).
3. Ода П.А. Словцова «К Сибири» описывает красоту и грандиозность природы Сибири, а также её историческое значение для России. Тема оды заключается в поэтическом обращении к Сибири как к родной земле, которая заслуживает особого внимания и уважения. Отрывок из поэмы: «О Сибирь! Дикая ты, но святая! / Как ты грандиозна и как ты красива! / Тебя люблю я, тебе служу я, / Тебя благословляю, Сибирь моя!»
4. Петр Павлович Ершов был русским писателем и поэтом, наиболее известным за свою сказку «Конёк-Горбунок». Его творчество было связано с народной культурой и фольклором. Сказка «Конёк-Горбунок» была написана в 1834 году и стала одним из самых популярных произведений русской литературы.
5. Драматургические произведения П.П. Ершова включают «Купец Лебедев», «Дракон», «Смерть Кучума», «Сузге». Основные персонажи драм Ершова – это герои из русских народных сказок, которые оживают на сцене и воплощают в себе мудрость и духовность русского народа.
6. Поэма «Сузге» была написана П.П. Ершовым в 1834 году и основана на сибирском предании. Идея поэмы заключается в том, что человек должен быть благодарен природе и уважать её законы. Повествование ведется от лица старика, который рассказывает историю о том, как герой поэмы нарушил законы природы и был наказан за это.
7. П.П. Ершов был также известен своей педагогической деятельностью. Он работал учителем в различных школах и разработал свою собственную методику обучения чтению и письму, основанную на использовании народных сказок и преданий.
8. Ф.М. Достоевский написал роман «Идиот», действие которого происходит в Сибири. Основная тема романа – это противостояние добра и зла, а также проблемы религии и морали. А.П. Чехов написал рассказ «Скучная история», который описывает жизнь людей в Сибири и проблемы, с которыми они сталкиваются.
9. Константин Бальмонт – поэт серебряного века, который описывал Сибирь в своих стихах. Он использовал различные приемы и методы, чтобы передать географический колорит Сибири, такие как описание природы, использование национальных образов и символов.
10. Произведение Ольги Ожгибесовой «Летят к нам души декабристов» – это поэма, написанная в жанре исторической лирики. Проблематика произведения связана с идеалами свободы и справедливости, которые были выражены декабристами. Основные персонажи – это декабристы, которые борются за свои идеалы и готовы пожертвовать своей жизнью ради них.
Объяснение:
Деньги не надо сдай их на благотворительность на природу:3
ответы на свои вопросы
вопросы?