Вопрос по другим предметам
Анонимный
1 год назад

Скласти пам'ятку "Беспека у мережі Інтернет" , предмет Основа здоров'я

Ответы 2

Ответ:

Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу: сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі.

Необхідно віднайти правильні способи захисту нашого приватного життя, коли ми перебуваємо онлайн.

Багато хто думає, що безпека в Інтернеті – це ілюзія, і бути захищеним зараз неможливо, адже веб-сайти збирають конфіденційну інформацію так тонко, що ми навіть не знаємо що саме їм відомо. Це, можливо, й так, але ця невпевненість – ще одна причина, щоб зберегти свою приватність та уникнути витоку персональних даних в Інтернет.

Чи є щось, що ми можемо зробити, аби бути більш захищеним коли займаємося серфінгом в Інеті, крім того, що не показувати свої паролі, або не надавати забагато особистої інформації?

Ответ:

Інтернет дарує нам можливості для пізнання, спілкування, освіти, розвитку та цікавих розваг, він приваблює різноманіттям та свободою. Прості правила та культура користування можуть зробити користування мережею тільки корисним та цікавим, мінімізувати ризики шкоди.

Діти активні та допитливі, тож відповідальність дорослих навчити дитину орієнтуватись у віртуальному просторі, з його допомогою пізнавати світ та реалізовувати себе, уникаючи небезпек. Незважаючи на самостійність і незалежність, а також високу технічну грамотність сучасних дітей, вони все ж потребують нагадування про необхідність дотримання правил поведінки в Мережі та заходах безпеки.

Два головних чинника безпечного користування – вміння користуватися інформацією та мережевий етикет. Також не нехтуйте заходами безпеки, користуйтеся антивірусними програмами та батьківським контролем.

0 0 оценок
Премиум статус
Получайте самые быстрые
ответы на свои вопросы
У вас остались
вопросы?