Ответы 2
Ответ:
Боксер Володимир Кличко – найкращий боєць в історії важкої ваги за версією BoxRec. Після перемоги на Олімпіаді 1996 року Володимир за свою спортивну кар’єру у 2000-2010 роках майже беззаперечно панував у важкій ваговій категорії за версіями всіх найбільших боксерських організацій світу. Він переміг 23 бійців за титул чемпіона світу, що є найкращим показником в історії боксу. Досі не побитий його рекорд – 12 років загальної тривалості володіння титулом чемпіона світу у важкій вазі.
Окрім Володимира Кличка, сучасний український бокс прославляли й інші спортсмени. Старший брат Володимира, Віталій Кличко – багаторазовий чемпіон світу з боксу та кікбоксингу, чемпіон Перших всесвітніх ігор військовослужбовців (1995 рік), єдиний боксер-володар пояса «Вічного чемпіона світу у важкій вазі» за версією WBC, у 2018 році першим з українців включений до Міжнародної зали боксерської слави.
Серед нової генерації українських боксерів – багаторазові чемпіони світу Василь Ломаченко (автор найкращого нокауту 2016 року) та Олександр Усик (рекордсмен за швидкістю здобуття чемпіонського пояса – 10 боїв на професійному рингу).
Ответ: Є багато видатних українців, але я хотів би розповісти про Лесю Українку - відому поетесу, драматурга та громадську діячку, яка зробила вагомий внесок у розвиток української культури та літератури.
Леся Українка (справжнє ім'я Лариса Косач) народилася в 1871 році в місті Новоград-Волинський в родині письменника та педагога Ольги Косач-Квітки та майстра кераміки Олександра Косача. Вона отримала від своїх батьків відмінну освіту та з дитинства виявила надзвичайний талант до письма та творчості.
У своїй творчості Леся Українка обіймала широкий спектр тем і жанрів, проте її основним напрямом стали поезія та драматургія. Вона створила більше десятка поетичних збірок та п'єс для театру, серед яких виділяються такі твори, як "Лісова пісня", "Камінний господар", "Бояриня", "Царівна", "Відьма".
Протягом свого життя Леся Українка була не тільки видатною письменницею, але й активісткою громадського руху. Вона взяла участь у багатьох культурних та політичних ініціативах, була членом Товариства "Просвіта", брала участь у діяльності Української революційної партії, а також була однією з ініціаторів створення журналу "Літературно-науковий вісник", який став важливим форумом для української культури та науки.
На жаль, Леся Українка померла дуже молодою - у 1913 році. Цьому було лише 42 роки. Проте її творчість та внесок у розвиток української культури залишається актуальним і до цього дня. Леся Українка вважається однією з найвидатніших поетес України, а її твори досі захоплюють та надихають людей.
Багато літературних та культурних заходів, вулиць, шкіл та інших закладів названо на честь Лесі Українки. Вона також є об'єктом досліджень та досліджень студентів та науковців. Більшість її творів перекладені на більш ніж 50 мов світу, що свідчить про високу цінність та універсальність її творчості.
Україна та світ вшановують пам'ять Лесі Українки та запам'ятовують її як одну з найбільш талановитих та видатних українців усіх часів.
Объяснение:
ответы на свои вопросы
вопросы?