Вопрос по українськой мове
Анонимный
1 год назад

491 ПОПРАЦЮЙТЕ В ПАРАХ. Утворіть з поданих речень і запишіть речення з прямою мовою. Використовуйте наведені дієслова. Один з вас має ставити слова автора перед прямою мовою, а інший — після. ЗРАЗОК. А хто свою мову забуде, той серце за буде своє (В. Сосюра). - «А хто свою мову забуде, той серце забуде своє», - писав В. Сосюра. говорив казав писав зазначав стверджував переконував 1. Найбільше і найдорожче добро в кожного на- роду — це його мова (Панас Мирний). 2. Нападати на мову народу - це означає нападати на його серце (Г. Лаубе). 3. Не цурайтесь того слова, що мати співала... (Т. Шевчен- ко). 4. Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема (В. Сосюра). срочно​

Ответы 1

Відповідь:1. Панас Мирний говорив: «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова». «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова», — говорив Панас Мирний.

2. Г. Лаубе твердив: «Нападати на мову народу — це означає нападати на його серце». «Нападати на мову народу — це означає нападати на його серце», — твердив Г. Лаубе.

3. Т. Шевченко писав: «Не цурайтесь того слова, що мати співала...» «Не цурайтесь того слова, що мати співала...» — писав Т. Шевченко

4. В. Сосюра переконував: «Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема». «Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема», — переконував В. Сосюра.

Пояснення: :)

Премиум статус
Получайте самые быстрые
ответы на свои вопросы
У вас остались
вопросы?