Ответы 2
Відповідь:
Правила переведення на іншу роботу визначаються законодавством про працю. Згідно з цим законодавством, працівника можуть перевести на іншу роботу в межах однієї організації або на іншу роботу у межах тієї самої професії за наявності відповідних вакансій та без порушення умов працівничого договору. Про переведення працівника на іншу роботу необхідно повідомляти його за 2 місяці до переведення.
У даному випадку Іванов був переведений на іншу роботу з легкової автомашини на автобус, без його згоди та без повідомлення за 2 місяці. Це може бути порушенням прав працівника, тому що переведення без згоди працівника може бути рівнозначним зі звільненням, якщо зміна умов праці є істотною.
Водночас, якщо Іванов мав умови праці, які дозволяють роботу на будь-якому виді транспорту, або відповідну кваліфікацію, що дозволяє йому виконувати роботу на автобусі, то таке переведення може бути обґрунтованим.
Отже, без детального аналізу умов працівного договору та внутрішнього регламенту організації, важко зробити висновок про те, чи було порушення прав працівника Іванова у даному випадку.
У даному випадку, Іванов був переведений на іншу роботу з автомобіля на автобус, зберігаючи при цьому режим роботи та заробітну плату без змін. Отже, автогосподарство діяло відповідно до правил переведення на іншу роботу. При цьому, Іванов не звернувся до роботодавця з вимогою повернення на попередню роботу, але вирішив звернутися до суду.
З таким переведенням Іванова не було порушено права працівника. Суд може відхилити його вимогу поновлення на попередній роботі, оскільки переведення було проведено відповідно до законодавства та умов трудового договору.
ответы на свои вопросы
вопросы?