Вопрос по математике
Анонимный
1 год назад

№ 1 ( дії виконувати у стовпчик)

Обчисліть значення виразу:

4,36 : (3,15 + 2,3) + (0,792 – 0,78) · 35 =

№ 2

Ви прийшли з магазину, купивши 2,5 кг яблук і 3,5 кг черешень, заплативши за всю покупку 95,75 грн. Мама говорить: «Мені відомо, що 1 кг черешень коштує 17,5 грн.

А скільки коштує 1 кг яблук?

Ответы 1

Ответ:

№1

-34, 188

№2

1кг яблук=13,8коп

2,5х+51,25=95, 75

2,5=95,75-51,25

2,5=34,50

х=13,8

Премиум статус
Получайте самые быстрые
ответы на свои вопросы
У вас остались
вопросы?